מלונות בארץצימריםאטרקציותמסעדותקרן קימת לישראלרשות הטבע והגניםמוזיאוניםדתות
דן פנורמה
מלון דן פנורמה תל אביב - מלון מפואר ברמה בינלאומית הממוקם בפארק צ`ארלס קלור על חוף ימה של...
הרמוני
מלון הרמוני ממוקם בלב ירושלים, באחת מהשכונות הראשונות שכבנו מחוץ לחומות העיר העתיקה, במרחק...
מלון דניאל
מלון דניאל ים המלח ממוקם במרחק דקות ספורות ממצדה ומעמוד אשת לוט, במקום הנמוך ביותר בעולם.
ים המלח
ים המלח ידוע כאחד האזורים הפופולאריים ביותר בעולם. בזכות תנאי השטח המיוחדים שנובעים ממיקומו...
לאונרדו
מלון לאונרדו פלאזה אילת הוא מלון מפנק המאפשר לכם ליהנות מכל העולמות ולמצות עד תום את עיר...

צפת

ברובע העתיק של צפת סמטאות קסומות, מרצפות שעשבים מבצבצים מתחתן, סורגי מתכת מעוקלים בחלונות, בתי אבן מגובבים, פנסי רחוב סחופי רוח. המיית לימוד תורה עולה מן הישיבות ומבתי הכנסת הנושנים, ומתערבבת בהמולת קולות המטיילים ובקריאות ילדים המשחקים ברחובות. חסידים ומתנגדים מתחככים בחובשי כיפות סרוגות וחילונים גמורים.

זו העיר היחידה בעולם שבה "זקני צפת" אינו מושג מופשט, כי אם אנשים בשר ודם היושבים בכבדות על המרפסת וצופים אל הרחוב בחיוך מקומט וצופן סוד. ממתינים, אולי למשיח שיבוא דרך אותה סמטה צרה שברחוב בר יוחאי, ואולי סתם, לעוד יום שיעבור. עיר קשה, למודת אסונות, כיבושים וסבל, אך גם זוהר, פריחה ועדנה. עיר של בתי כנסת ובוסתני פרי, של מבצר צלבני, מסגדים ממלוכיים ומעיין רדום, של בית עלמין צופן סודות ושל תהלוכות חוגגים בדרך למירון. זו עיר שבה, אם מקשיבים, שומעים עדיין את קולו של רבי יוסף קארו המדבר עם מלאכים, עיר שבסמטאותיה זוהר אורם של עמודי האש ההולכים לפני מיטתו של רבי משה קורדוברו. כאן מהדהדים צעדי האר"י וגוריו היורדים לקבל את השבת ב"שדה התפוחים הקדושים", וכאן משוטטים אמנים באוויר הקריר, כמו בתוך ציור, קשובים למשב הרוח ולטפטוף הגשם, בעוד קול כינור של כלייזמרים מתנגן בסמטאות. זו היא עיר שצלקות מלחמת העצמאות ניכרות באבניה ובנשמתה אפילו כעבור שני דורות, עיר של חולין ושל קודש שטרם למדה לשמר את עברה. עיר הצועדת בהיסוס את צעדיה הראשונים במאה העשרים ואחת עם מדרחוב ובתי מסחר, עם בתי מלון וצימרים, עם תעשייה ותיירות, בתי ספר ובית חולים מודרני.

ובכל זאת, מי שמבקש, ימצא בה ללא קושי את שורשיה הקסומים. כאן הוא יעמוד, משתאה, אל מול חיזיון של מקום הלכוד בזמן, חבוק בינות להרים כחולים ומרחבי גליל ירוקי עד.

הנוף המרהיב הנשקף מצפת, סמטאות העיר העתיקה הקסומה ואתריה ההיסטוריים הביאו אליה כבר בשנות החמישים אמנים ויוצרים, ושמעה של העיר יצא למרחוק כעיר האמנים אליה עלו לרגל רבים. עובדה זו לצד חשיבותה ההיסטורית של העיר משכו אליה בשנות השישים והשבעים מבקרים רבים שבאו ליהנות מאויר ההרים הקריר והצלול, מן השקט, מן החוויה התרבותית וההיסטורית ומן הטבע הגלילי. כך נבנה דימויה של צפת כעיר אמנות ותיירות.

רויאל
מלון עץ הזית רויאל פלזה נמצא במרחק הליכה מהעיר העתיקה. מלון עץ הזית רויאל פלאזה ירושלים...
מלונות באילת
אילת הינה בלי שום ספק אזור הקיט מספר אחת בארץ ישראל. כל שנה ושנה אלפי תיירים ישראלים וגם...
צבר
מוטל צבר - אכסנית צבר לשעבר, הממוקם לא הרחק ממקומנו הישן ברחוב אלמוגים 16, בקרבת התחנה...
מלונות בתל אביב
העיר תל אביב השוכנת לחופי הים התיכון, היא תערובת של תרבות מודרנית ועכשווית ושל עולם עסקים...
קלאב אין
מלון קלאב אין אילת ממוקם בחוף אלמוג, 7 ק"מ ממרכז העיר, משתרע על פני כ-30 דונם של שטחים...